poniedziałek, 25 marca 2013

Rodzinka w komplecie - dzień 103

Co tu dużo gadać, lenimy się:)


Oddajemy się wielu przyjemnym rzeczom, w tym jedzeniu, jemy jemy i tyjemy haha, a więcej na temat naszego obżarstwa na filmiku poniżej:)



3 komentarze:

Mamusia pisze...

Cudownie wyglądacie, pozdrowienia dla Was :)

Anonimowy pisze...

ile kosztuje taki Wasz pokoik? możecie opowiedzieć coś o cenach na wyspie? albo napisać? bo chyba będę je mogła osobiście wypróbować w maju :P

Maniek i Dorotka pisze...

Mamusię pozdrawiamy również:)

Naszym skromnym zdaniem Langkawi jest drogie. Za pokój z klimą i gorącą wodą płacimy 70zł. A taki z wiatrakiem i zimną wodą 50zł.
A że bobry lubią komforcik, to wiadomo w którym mieszkają:)
To i tak jest tanio, bo po zrobieniu rozeznania ceny wahają się od 60 do 100. Ogólnie ta wyspa jest dosyć droga i mocno turystyczna. Posiłek w restauracji to ok 15-30zł. W lokalnych barach chicken fried rice 6-8zł. Teraz jest szczyt sezonu, w maju może być taniej... Jak masz jeszcze jakieś pytania to wał śmiało:)

Prześlij komentarz